Deimantinėje lygoje Andrius Gudžius įstrigo tarp įspūdingų rezultatų

Po kojos operacijos Andrius Gudžius grįžo į tarptautinių lengvosios atletikos varžybų sektorių, bet Maroke sutiko aršią konkurenciją.

Balandžio mėnesį A.Gudžiui iš kojos buvo išimta prieš trejus metus įmontuota plokštelė, tad lietuvis tik dabar pradėjo tarptautinį sezoną.

Jis pirmą kartą pasirodė varžybose užsienyje ir sekmadienį peer Deimantinės lygos varžybas Rabate (Marokas) nusviedė diską 64 m 37 cm.

Toks rezultatas lėmė septintą vietą itin stiprioje varžovų kompanijoje.

Sekmadienį nugalėjo Danielis Stahlis. Per pastaruosius dvejus metus pasaulio ir Europos pirmenybėse tik jų čempionui A.Gudžiui nusileidęs švedas diską numetė 69 m 94 cm.

„Esu labai patenkintas rezultatu, – po varžybų sakė D.Stahlis. – Varžybos nebuvo lengvos, nes dalyvavo daug stiprių varžovų, kurie metė labai gerai.

Aš paimsiu šiek tiek poilsio liepą, kad sugrįžčiau rugpjūtį, kuris bus labai įtemptas.“

Antrą vietą sekmadienį užėmė jamaikietis Fredrickas Dacresas (69 m 50 cm), o trečią – austras Lukas Weishaidingeris (68 m 14 cm).

Ketvirtas liko lenkas Piotras Malachowskis (66 m 58 cm), o 2016 metų olimpinis čempionas vokietis Christophas Hartingas (61 2 cm) liko tik dešimtas.