Sare roma
Procentai
RETRO

PREMJERA: 20-mečio proga Viduramžiai LT dovana žiūrovams

viduramziaispektaklisViduramžiai LT" komanda, šiais metais švenčianti savo 20-ąjį jubiliejų, nusprendė švęsti ypatingu būdu, sukurdama išskirtinį šou spektaklį, pavadinimu „Pasiklydęs laike“. Tai ne tik komandos jubiliejinis kūrinys, bet ir išraiška jų ilgamečio darbo ir įspūdingos kūrybinės patirties. 

Viduramžiai LT tai profesionali komanda, turinti didelį kūrybinį bagažą nuo privačių švenčių šou programų iki didžiausių miestų švenčių organizavimo. Jų veikla apima įvairiausius projektus, pradedant nuo ugnies šou spektaklių, autentiškos istorinės rekonstrukcijos, riterių ir raitelių pasirodymų, baigiant naujausių technologijų demonstracijomis. 

Į Mažeikius atvykstantis I. Kvik: apie lietuvišką muziką ir norą švęsti gyvenimą

sareromaŽinomas Lietuvos dainininkas, romų ansamblio „Sare Roma“ vadovas Ištvanas Kvik daugeliui puikiai atpažįstamas iš publikos pamėgtų romų dainų. Tačiau pastaruoju metu atlikėjas daug dėmesio skiria lietuviškam folklorui. Kitu žvilgsniu pažiūrėjęs į lietuvių liaudies dainas, vyras sako, kad ir joms galima suteikti romams būdingos ugnies. O jau balandžio 19 d. Mažeikiuose vyks įspūdingas SARE ROMA koncertas!

Sparnuoti herojai (dubliuotas)

03-14Super Wings the Movie: Maximum speed (dubbed) (2024)

Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos

Sukurta: Pietų Korėja

Kino teatruose nuo: 2024-02-16

Trukmė: 1h 29 min

Sveiki atvykę į „Sparnuotų herojų“ pasaulį!

Išskirtinis dainininko Eugenijaus Chrebtovo koncertas

chrebtovasVisai neseniai Vilniaus rotušėje publikai pristatyta dainininko Eugenijaus Chrebtovo programa SINATRA sulaukė didžiulio susižavėjimo ir gausybės teigiamų įvertinimų. Visi, norintys savo vakarą praleisti ypatingai, puikios muzikos apsuptyje su nuostabiais atlikėjais, kviečiami nepraleisti unikalios galimybės išgirsti papildytą ir dar labiau išpuoselėtą programą RETRO, kurioje greta F. Sinatros, D. Martino ir E. Preslio populiariausių kūrinių sugulė ir lietuviškos muzikos aukso fondui priklausančios B. Gorbulskio, S. Povilaičio, M. Noviko ir kitų autorių kompozicijos.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode