Sare roma
Procentai
RETRO

Močiutė Verutė kukliai primena: „Kantriai lauksiu tavo deklaracijos“

maltieciuveruteAtkreipdama dėmesį į vyresnių žmonių problemas, Maltos ordino pagalbos tarnyba (maltiečiai) pradeda viešinimo kampaniją „Kantriai lauksiu tavo deklaracijos“. Jos tikslas paskatinti žmones skirti jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį maltiečiams, kurie vargstančiais seneliais rūpinasi daugelį metų. Maltiečiai nuolat prisideda prie 2320 senyvo amžiaus žmonių, patyrusių artimųjų netektis, nepriteklių, ligas, kasdienybės palengvinimo ir kviečia visuomenę nelikti abejingą.

Departamentas įspėja dėl melagingos informacijos užsieniečiams apie deportaciją

deportMigracijos departamentas įspėja dėl užsieniečius vienijančiose socialinių tinklų grupėse platinamos dezinformacijos apie iš departamento gaunamus skambučius dėl jiems neva gresiančios deportacijos.

Departamentas įspėja, kad šie skambučiai yra melagingi, o įstaigos darbuotojai neskambina Lietuvoje esantiems užsieniečiams ir telefonu nepraneša nei apie neva keliamas grėsmes, nei apie deportaciją. 

„Žalgirio“ arena atšaukė atlikėjos LP koncertą

atsaukeKauno „Žalgirio“ arena antradienį pranešė, kad atšaukė JAV atlikėjos LP koncertą, jai socialiniuose tinkluose paviešinus nuotraukas su Rusijos vėliavos spalvų džemperiu ir pareiškus, kad pasiilgo savo gerbėjų Rusijoje.

„Žalgirio“ arena atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą“, – feisbuko paskyroje pranešė arena.

VSAT ir policija ruošiasi galimiems nesklandumams pasienyje su Lenkija

sulenkijaLenkijos ūkininkams nuo kovo 1 dienos ketinant savaitę blokuoti kelią Lietuvos-Lenkijos pasienyje, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) ir Lietuvos policija sako renkančios informaciją ir ruošiasi galimoms  automobilių eilėms bei kitiems nesklandumams Lietuvos pusėje.

Per akciją „Radarom!“ surinkta virš 8,2 mln. eurų įrangai Ukrainos kariams

radaromPer labdaros akciją „Radarom!“ surinkta daugiau nei 8,2 mln. eurų įsigyti Ukrainos karius apsaugoti skirtą įrangą.

Tai paskelbta sekmadienį po vidurnakčio, pasibaigus paramos koncertui.

„Matydamas šią sumą, sakau, kad mes nupirksim 1 115 saugaus kario komplektų“, – sakė vienas iš renginio vedėjų ir akcijos organizatorių A. Tapinas.

„Sodros“ anoniminė pasitikėjimo linija – užkirsti kelią pažeidimams ir paslaugų kokybei gerinti

sodralogoJei savo aplinkoje ar „Sodros“ darbuotojų veikloje matote galimų pažeidimų ar piktnaudžiavimo atvejų, susijusių su „Sodros“ veikla, apie juos galite pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu 1883 arba elektroninio pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Anoniminė pasitikėjimo linija kuria saugią aplinką pranešėjams – jiems nereikia atskleisti jokių savo asmens duomenų ar baimintis pasekmių.

Bankrutuoja siuvimo įmonė „Kauno Baltija“

siuvyklaBankrutuoja žinomiems prekių ženklams siuvusi įmonė „Kauno Baltija“, kurioje dirba 115 darbuotojų, rašo „Verslo žinios“. 

Kauno apygardos teismo nutartyje dėl bankroto bylos iškėlimo rašoma, kad karo Ukrainoje pasikeitus rinkų, žaliavų tiekimo struktūrai įmonė patiria didelių finansinių sunkumų ir neturi galimybės vykdyti įsipareigojimų kreditoriams.

Lietuva Ukrainai iš viso skyrė 570 mln. eurų vertos karinės paramos

apsaugaiLietuvos karinės paramos Ukrainai vertė pasiekė 570 mln. eurų, antrųjų karo metinių išvakarėse skelbia Krašto apsaugos ministerija (KAM).

Kaip penktadienį nurodoma ministerijos pranešime, Lietuva Ukrainos kariuomenei tiekia karinę ginkluotę, techniką, šaudmenis, prisideda finansiniais įnašais tarptautiniuose fonduose.

Ekspertai: neturintys nuomonės su Kinija susijusiais klausimais – pavojingiausia grupė

kinijaKinijos poveikį Baltijos šalyse analizavę ekspertai sako, kad tyrime nuomonės apie Kiniją neturinti didelė dalis apklaustųjų yra pavojingiausia masė.

Tyrimo duomenimis, beveik pusė apklaustųjų neturėjo nuomonės dėl teiginio, ar Taivanas yra Kinijos dalis. Tuo metu du penktadaliai neapsisprendusių lietuvių buvo ir dėl teiginio, kad parama Taivanui neduoda Lietuvai jokios ekonominės naudos, todėl turėtų būti mažiau svarbi nei gerų ekonominių santykių su Pekinu palaikymas.

Kvietimas individualių gyvenamųjų namų modernizavimui

namasatnaujinamasKovo 1 d. gyventojai, ketinantys modernizuoti savo individualų gyvenamąjį namą, gali kreiptis į Aplinkos projektų valdymo agentūrą (APVA) ir pasinaudoti finansine parama. Šiais metais iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos šiai priemonei skirta 22 mln. eurų. Iš viso iki 2025 m. šiai priemonei skirti 44 mln. eurų.

Vyriausybė nusprendė nuo kovo uždaryti Lavoriškių ir Raigardo pasienio punktus

pasienioVyriausybė trečiadienį nusprendė nuo kovo uždaryti Lavoriškių ir Raigardo pasienio kontrolės punktus.

Ministrų kabinetui priėmus tokį sprendimą, pasienyje su Baltarusija liks veikti du punktai – Medininkų ir Šalčininkų. Pernai vasarą Lietuva uždarė dar du – Šumsko ir Tverečiaus – pasienio kontrolės punktus.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode