„Neptūnas“ dramatiškose rungtynėse įveikė „Žalgirį“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) sekmadienį Klaipėdos „Neptūnas“ (14-3) dramatiškame mače su dviem pratęsimais 98:93 (16:12, 18:28, 21:22, 23:16, 6:6, 14:9) savų žiūrovų akivaizdoje nukovė titulą ginantį Kauno „Žalgirį“ (15-2).

Iš pradžių besivejančio vaidmenyje buvęs „Žalgiris“ pirmą kartą į priekį išsiveržė tik antro kėlinio viduryje, bet prieš pertrauką spėjo kiek atitrūkti (34:40).

Po pertraukos kauniečiai pamėgino bėgti į priekį. Laimėta atkarpa 6:0 leido „Žalgiriui“ įgyti dviženklę persvarą (34:44), bet prasidėjus lemiamam ketvirčiui Kazio Maksvyčio auklėtiniai įspūdingu spurtu 19:2 persvėrė rezultatą 72:64.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai spurtavo 12:3, ir po Mariaus Grigonio baudų metimų „Žalgiris“ buvo arti pergalės (76:78), bet likus 4 sek. sudėtingą metimą nuo lentos įmetęs Kyle'as Weaveris išplėšė pratęsimą.

Pirmojo pratęsimo paskutinę minutę dvitaškiais apsikeitė Tomas Delininkaitis ir Artūras Milaknis (84:84), o per paskutines 24 sekundes „Neptūnas“ užpulti nesugebėjo, tad komandoms teko žaisti antrąjį pratęsimą.

Jo metu po Gyčio Masiulio ir Lorenzo Williamso tritaškių „Neptūnas“ atitrūko 94:89 ir nebepaleido pergalės iš rankų.

„Neptūnas“: Kyle‘as Weaveris 24 (6/7 dvit., 7 per. kam., 38 n.b.), Tomas Delininkaitis 16, Gytis Masiulis 13, Džiugas Slavinskas 12 (8 atk. kam, 21 n.b.), Simas Galdikas 10.

„Žalgiris“: Brandonas Davieas 17 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 31 n.b.), Edgaras Ulanovas ir Nate‘as Woltersas po 12, Derrickas Waltonas 10, Marius Grigonis ir Thomasas Walkupas po 9.