Lietuvos penkiakovininkės liko už pasaulio čempionato finalo borto

Lietuvos sportininkėms nepavyko įveikti Meksikoje vykstančio 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionato moterų asmeninių varžybų atrankos barjero.

Geriausiai atrankos varžybose pasirodė Ieva Serapinaitė, kuri A grupėje užėmė 20-ąją vietą. Fechtuodamasi vilnietė buvo penkta (22 pergalės ir 11 pralaimėjimų; 243 taškai), plaukdama – šešta (2:18.56; 273), tačiau bėgdama ir šaudydama – tik 27-a (14:45.90; 415) ir iš penktosios vietos bendrojoje grupės įskaitoje smuko į 20-ąją (931 taškas).

Tuo metu Gintarei Venčkauskaitei-Juškienei atranka susiklostė visiškai nesėkmingai. Kaunietė, kuri Meksikoje taip ir nesulaukė pasimetusio bagažo su visu savo inventoriumi, fechtuodamasi buvo 30-a (12/21; 173), plaukdama – 21-a (2:26.71; 257), o bėgdama bei šaudydama po 3 ratų pasitraukė iš trasos. Tad bendrojoje A grupės įskaitoje šių metų Pasaulio taurės finalo trečiosios vietos laimėtoja liko su 430 taškų ir paskutine – 34-ąja – vieta.

B grupėjė kovojusi trečioji Lietuvos atstovė Lina Batulevičiūtė surinko 863 taškus ir užėmė 27-ąją vietą. Vilnietė buvo 31-a tiek fechtuojantis (10/21; 166), tiek plaukiant (2:32.74; 245) ir 25-a – bėgant bei šaudant (14:08.70; 452).

Antradienį vyks vyrų atrankos varžybos, kuriose dalyvaus vienas Lietuvos atstovas – Justinas Kinderis.