Rasa Leleivytė lenktynėse Belgijoje kovojo dėl aukščiausių vietų

Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) trečiadienį Belgijoje surengtose pirmosiose moterų dviračių lenktynėse „Brabantse Pijl“ (UCI I kategorija) finišavo šešta ir pelnė 25 pasaulio reitingo taškus.

Ketvirtą pergalę šį sezoną iškovojo ir 80 pasaulio reitingo taškų pelnė 2007 metų pasaulio čempionė italė Marta Bastianelli („Ale Cipollini“). Ji 136,8 km nuvažiavo per 3 val. 37 min. 56 sek. (vid. gretis – 37,662 km/h). Antra finišavo kanadietė Leah Kirchmann („Sunweb“), o trečia – Londono olimpinių žaidynių ir triskart pasaulio čempionė olandė Marianne Vos („WaowDeals“).

Ketvirtą vietą užėmė Belgijos čempionė Jolien D'Hoore („Mitchelton - Scott“), penktą – italė Maria Giulia Confalonieri („Valcar PBM“). Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-28 vietas užėmusioms dviratininkėms.

Iš 141 startavusios dviratininkės klasifikuotos 67.