Pasaulio čempionato atranka: Lietuva iškovojo lygiąsias su Malta

Pasaulio futbolo čempionato atrankos cikle Lietuvos rinktinė sužaidė lygiosiomis 1:1 su Malta, kuri iškovojo pirmąjį tašką.

Pirmajame kėlinyje lietuviai ilgiau kontroliavo kamuolį ir pirmieji bandė atakuoti Maltos vartus, tačiau šeimininkai vieninteliu smūgiu į vartų plotą išsiveržė į priekį. 23-iąją minutę Lietuvos rinktinės vartus nokautavo Andrei Agiusas. Emilijus Zubas lietė kamuolį po netikėto smūgio iš toli, tačiau išgelbėti vartų nesugebėjo.

53-iąją minutę nuostabiu smūgiu Vykintas Slivka po Egidijaus Vaitkūno perdavimo apstulbino Maltos vartininką Andrew Hoggą ir išlygino rezultatą 1:1.

Paskutines pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynes Lietuvos rinktinė sekmadienį namuose sužais su F grupės lydere Anglija, kuri jau užsitikrino vietą pasaulio čempionate.