Laurus skynė Panevėžio triatlono sportininkai

Druskininkuose vykusiame Lietuvos triatlono taurės paskutiniajame etape paaiškėjo viso sezono nugalėtojai. Jų gretose – 9 panevėžiečiai.

Sprinto rungtyje, kuriame sportininkai plaukė 750 m, dviračiu važiavo 20 km ir bėgo 5 km, pirmą vietą iškovojo panevėžietis Titas Pumputis, finišavęs per 1 val. 5 min. 35 sek. Trečią vietą užėmė dar vienas panevėžietis Tadas Cesevičius (1 val. 11 min. 28 sek.).

Šioje distancijoje varžėsi prieš savaitę pasaulio dvigubo ultratriatlono etape Panevėžyje triumfavusi Alina Ranceva. Šalies sprinto čempionate ir suaugusiųjų amžiaus grupėje iškovojo šalies čempionės vardą (1 val. 23 min. 6 sek.), bendroje įskaitoje sportininkė užėmė 4 poziciją.

Ant apdovanojimų pakylos lipo trys panevėžietės. Nugalėjo Evelina Tomkevičiūtė, (nuotolį įveikusi per 1 val. 15 min. 9 sek.), antrą ir trečią vietas užėmė seserys dvynės Unė ir Viltė Narkūnaitės (distanciją įveikusios per 1 val. 18 min. 54 sek. ir 1 val. 21 min. 25 sek.). Bendroje sprinto rungties įskaitoje viena iš nugalėtojų tapo V. Narkūnaitė.

Triatlono šventė Druskininkuose baigėsi „TRI-FUN“ triatlono rungtimi, čia šios sporto šakos naujokai turėjo nuplaukti 200 m, dviračiu numinti 10 km bei nubėgti 2,5 km. Ant apdovanojimų pakylos aukščiausio laiptelio lipo šiame nuotolyje nugalėjęs panevėžietis Lukas Prokopavičius ir antrąkart startavusi Evelina Tomkevičiūtė.

Druskininkuose savo jėgas trijose distancijose išbandė beveik 300 dalyvių. Lietuvos triatlono taurės 2016-ųjų sezoną sudarė penki etapai, kurie vyko Tauragėje, Zarasuose, Jonavoje, Veisiejuose ir Druskininkuose.