Pasaulio čempionato atranka: Vokietija sutrypė Norvegiją

Pirmadienį Europoje tęsėsi pasaulio čempionato atrankos rungtynės. Prie pagrindinio turnyro Rusijoje priartėjo pergales iškovojusios Vokietijos ir Anglijos rinktinės.

F grupė

Grupės lyderė Anglija iškovojo jau šeštą pergalę, namuose 2:1 nugalėjusi Slovakiją.

Slovakai į priekį išsiveržė jau trečiąją rungtynių minutę, kai įvartį įmušė Stanislavas Lobotka.

Tačiau rezultatą po kampinio išlygino Ericas Dieras. 59-ąją minutę tolimu smūgiu pergalę užtikrino Marcusas Rashfordas.

Anglams iki vietos pasaulio čempionate trūksta tik dviejų taškų.

Dėl antros vietos grupėje vis dar kovojanti Škotija 2:0 nugalėjo Maltą. Škotams įvarčius įmušė Christophe Berra ir Leighas Griffithsas.

C grupė

Vokietijos rinktinė namuose net 6:0 sutriuškino Norvegiją, tačiau bilieto į pasaulio čempionatą dar negavo.

Vokiečiams du įvarčius įmušė Timo Werneris. Po vieną pridėjo Julianas Draxleris, Mesutas Ozilas, Mario Gomezas ir Leonas Goretzka.

Jiems pakišo koją Šiaurės Airijos pergalė 2:0 prieš Čekiją.

Azerbaidžanas net 5:1 sutriuškino San Mariną ir pakilo į trečią vietą.